Norcolor Webáruház

Telephely
Cím: Fót, Móricz Zsigmond út 33, 2151
Üzlet

Állás

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATOK:

marketing@norcolor.hu

Feladat leírása:

  • A szalonban forgalmazott termékskálánk értékesítése, ajánlása
  • A tulajdonosok által megszabott értékesítési, forgalmi célok teljesítése
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé
  • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése
  • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé (beszerzés, számlázás stb.) vállalatirányítási rendszerünkben
  • Gyártókkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, majd az ajánlatok utókövetése
  • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése

Ahogy az új kollégát elképzeljük:

  • Lehetőleg értékesítési tapasztalattal és termékismerettel rendelkezik
  • Olyan kapcsolatrendszerrel rendelkezik, ami segíti az értékesítési céljai elérését
  • Közép-vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik kereskedelmi területen
  • Gyakorlott számítógép felhasználó
  • Kereskedelmi véna, rugalmasság, kiemelkedő kommunikációs készség jellemzi
  • Piaci környezet naprakész ismerete (gyártók, versenytársak)

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt munkakörnyezet, ösztönző közeg és bérezés
  • Folyamatosan növekvő vállalat és az ebben rejlő személyes fejlődési-kibontakozási lehetőségek
  • Családias munkahelyi légkör és támogató vezetőség